בדיחות גסות

בדיחות גסות

לא ברור מאיפה להתחיל לדבר על בדיחות גסות אז אולי פשוט נפתח באחת:

זונה מנסה לשדל איש עסקים ברחוב: “מה דעתך על מציצה? אתה נראה מתוח. זה לא יקר. רק מאה שקל”. האיש מיישר את העניבה בעצבנות ועונה לה: “אבל אני נשוי!”. “נו אז מה?” תוהה הזונה. “אשתי מוצצת לי בחמישים!”, עונה איש העסקים.

זהו? השטח כבר “מרוכך” או שצריך עוד בדיחה גסה אחת?

ב-ס-ד-ר הנה:
שני ילדים בני שש עומדים ערומים בשפת הים. הילד מצביע על הבולבול שלו ואומר לילדה “תראי מה יש לי ולך אין!” אז הילדה עונה: “אז מה, אימא שלי אמרה לי שכשאני אגדל אני אקבל מלא כאלה!”

בדיחות גסות הן בדיחות על סקס

פשוט כך. לפעמים הן מעלות לנו סומק של מבוכה ללחיים, לעיתים סתם חיוך מבולבל, יש כאלו שינזפו בכם אם תספרו אותן בציבור, אז אם אתם כבר מספרים לפחות שימו לב שלא יהיו ילדים בסביבה, ושהקהל שלכם בכלל מתאים לבדיחות גסות (רמז, קהל לא מתאים = ההורים של החברה החדשה).

טיבן של הבדיחות הגסות משתנה וחמקמק, יש מביניהן שהן מעודנות ואחרות בוטות וולגריות עד כדי כך שגם המספרים אותם צריכים, כמו שאומרים, ביצים של שור. ובכל זאת כולם הרי מתעניינים במין וביחסי מין בכלל ובבדיחות גסות בפרט, ולכן כשכבר נכנסים אל תוך הלילה בסשן בדיחות גסות נדמה שהשמיים הם הגבול ושאפשר להמשיך ולגולל עוד ועוד ועוד סיפורים קורעים על יצאניות, בתולים, חרמנים, נערות ליווי, ילדים סקרנים, זוגות פרועים והוללים או סופר-שמרנים. גם כל מה שמעורבים בו איברי מין, תיאורים של תנוחות, מנהגים מיניים של חדרי חדרים, ויתר טאבואים זוכה לאהדה כשהוא בא במתכונת של בדיחות גסות ולכם רק נותר להיות הנועזים שיקראו, יאספו מאגר מכובד מהן, ויחליטו “לפתוח את הפה הגדול שלהם” ולהביא את החומר ה”אסור” אל החבר’ה בסלון. בילוי משעשע ועמוס צחקוקי מבוכה מובטח!

ולסיום חידה:

איזה חלק בגוף, הקיים רק אצל גברים, מתחיל באות ז’, מסתיים באות ן’, ויש בשמו 3 אותיות? זקן.
חחח איזה ראש מלוכלך יש לכם. מספיק מלוכלך בשביל הבדיחות הגסות שלי 🙂  תבלו!