בדיחות על גברים ונשים

בדיחות על גברים ונשים

זוגיות היא בדיחה, לזה יסכים כל מי שהיה בזוגיות פעם אחת (או יותר), ובטח מי שעדיין תקוע בכזאת. במיוחד מצחיקה מה שאנשים אוהבים לכנות “זוגיות מוצלחת”. נו באמת, הרי אין דבר שמייצר כל כך הרבה צחוק (ודמעות). בדיחות על גברים ונשים ומה שביניהם – ומאחוריהם ומלפניהם ומכל צדדיהם – הן פשוט אגף מכובד בפני עצמו שכאילו כותב ומספר את עצמו לבד.

קחו גבר ואשה, שימו אותם יחד בדייט ראשון, בבית, בצימר, בקולנוע, בסופר, במיטה, בבית קפה – תכלס לא ממש משנה איפה – והבדיחה כבר תהיה שם. בילט-אין. כי הרי בדיחות על גברים ונשים הן פשוט הדרך המשעשעת לתאר את מה שקורה כשבנות המין היפה נפגשות עם בני המין החזק. המפגשים בין שני המינים, של אלו שבאו מוונוס ואלה שנחתו ממאדים, והניסיונות שלהם להסתדר יחד מייצרים קומדיה אחת גדולה של אי-הבנות, מתחים ודרמות, שבסופו של דבר כל מה שאפשר לעשות בשביל לא לבכות מהם זה לספר עליהם בדיחה טובה ולהתפוצץ מצחוק, רצוי יחד.

תחשבו על התחלה של בדיחה על גברים ונשים שאתם מכירים. משהו כמו: “בעל אחד בא הביתה ומצא את אשתו במיטה עם החבר הכי טוב שלו…”. שמתם לב מה קרה? חיוך מבסוט ישר נמרח לכם על הפרצוף. נו ברור, זה הרי מצחיק, הצרות של אחרים, והצרות של אחרים בזוגיות הן אולי המצחיקות מכולן. לא ככה? חחח, מישהו אחר אשתו בוגדת בו. ועוד עם החבר הכי טוב. קורע! איזה תענוג נגרם לנו כשבמקום לשמוע את הדברים כתיאורי צרות (בגן עדן) בשיחות נפש אנחנו יכולים לשמוע עליהם עם הכי הרבה רשות לצחוק בלי שליטה. והאמת? אפילו כשיש שם איזה חוט דקיק של אמת או של נושא רציני בבדיחות על גברים ונשים, כשהסיפורים האלו מוגשים במסגרת של בדיחות, ומותר לצחוק, העסק כולו הופך להנאה גדולה ומרפא אפילו נפש מעט פצועה.

אז קדימה, תקראו לאשה, לחברה, לידידה, ליזיזה או אפילו לכמה נשים יחד אם יש לכם מזל, ואתן בחורות נהדרות תזמינו את הגברים של חייכן להצטרף – שבו יחד ותתחילו לעבור על הבדיחות על גברים ונשים שאספתי לכם לכאן. מבטיח שתגידו הרבה “וואלה” וגם “זה בדיוק ככה” ואפילו “כן, בול מה שקרה לשלומי”, ושתתלהבו מאוד. אבל שיותר מהכל פשוט תצחקו המון. והיי… לכו לשירותים לפני, שלא יהיו תקלות, כן? 😉