בדיחות על הומואיים

בדיחות על הומואיים

בדיחות על הומואים  הן בדיחות שרק הומואיים צוחקים מהן. כל השאר יודעים להגיד במבוכה: “… לא יפה לצחוק על נטייה מינית, תאר לך אתה היית הומו?….” אבל די נו, אם ההומואיים בעצמם אוהבים בדיחות כאלה, אז למה לא?

ההומואיים בעצמם אוהבים לצחוק על הנטייה המינית שלהם. אם נכנס איזה סטרייט למשרד שיש בו הומו, אז יציאת ה”צחוק איום” הראשונה שקופצת מצד ההומו  היא :”תיזהר שאני לא אשב עליך…” . אבל בתכל’ס, הומואיים זה אנשים שכולם אוהבים. הם אנשים שכיף להיות בחברתם, כי הם יותר קלילים…. חוץ מהומופוביים, אולי. אז אם יש הומופוביים בקהל, אולי כדאי שתקראו קצת בדיחות על הומואיים, זה ישחרר אתכם קצת. צחוק ירפא את הפוביה…

לסביות אולי קצת פחות. למה? כי נשים יותר רגישות? לא בטוח. יש פחות בדיחות על לסביות. על הומואיים מרגישים יותר נוח לזרוק פה ושם בדיחות. גם הן בינן לבין עצמן יודעות לצחוק ולשרבב פה ושם בדיחות על הומואיים. הבטחה : לא נזניח גם אתכן הלסביות ונאפשר לכן לצחוק מהחיים.

טרנסג’נדרים הם עולם שבכלל יודע לצחוק ורק לצחוק ולקחת הכל בקלות. אפילו את זה שנולדו בן והפכו לבת, או להיפך. אבל תמיד נראה מהצד, שטרנסג’נדרים חיים טוב, לא דופקים חשבון, אוהבים להופיע, אוהבים תשומת לב, ובעיקר אוהבים בדיחות על הומואיים. כי מה? הם יכלו להיות כאלה בעצמם. אבל לא! הם הלכו יותר קיצוני.

אז מה הסטרייטים יכולים להגיד? הם לא צוחקים? כולם משתייכים למגזר כזה או אחר של בדיחות. אם את/ה סטרייט אז בטוח את/ה משתייך לבדיחות על תימנים, או בדיחות על משוגעים, או בדיחות על חולים וכו’…  אז את ההומואיים המוצהרים אפשר לקטלג ל – בדיחות על הומואיים.

עכשיו, לפני שניכנס לכל הבדיחות על הומואיים, חובה לתהות על עובדה מסקרנת, שרק היא יכולה לפתוח פתח ענק לבדיחות על הומואיים : למה הומואיים פונים אחד לשני בלשון נקבה? 

ובדיחה אחת לסיום שצצה לי עכשיו בראש, ממש בשלוף : בן מגיע לאביו ואומר לו : “אבא, אתמול עברתי את החוויה המינית הראשונה שלי.” האבא טופח לו על הכתף בגאווה ואומר לו : ” כל הכבוד! בוא נחגוג על איזה בירה….”  ואז הבן אומר לו : ” אבא אני לא יכול לשבת…..” 

אז יאללה, צאו קצת מהרצינות, ואם באמת רוצים להיות שווים אז בואו נשלב הומור, בואו נקרא עוד בדיחות על הומואיים…