בדיחות על גרוזינים

בדיחות על גרוזינים

בדיחות על גרוזינים? על מה יש לצחוק? אין לכם מושג כמה אתם הולכים להיקרע כאן.  לפתיחה, אני אתן איזה סיפור מעשייה קטנה אם אפשר לקרווא לזה כך, על ילד גרוזיני שהיה איתנו בשכונה. הילד הזה היה גנב קטן….  כל הילדים בשכונה ידעו שהוא כזה, למרות שגם היו רומנים בסביבה, אבל תמיד כשבאנו אליו בטענה שהוא גנב,  היה אומר במבטא הגרוזיני שלו, שאיכשהוא ישר ירש אותו מאבא… ” אם גנבתי, שיילך לתרופות….” ובאמת היה לאבא שלו בית מרקחת…..

אז למה בדיחות על גרוזינים?? נקודת התורפה הראשונה שלהם, היא שיני הזהב. איך  מזהים נמלה גרוזינית? רואים נצנוץ כזה מתהלך בריצפה… שיני זהב רק בפה של הגרוזינים, יש להם איזה 14 קארט.

גרוזינים כיף לצחוק עליהם! קודם כל יש להם שפה מצחיקה כזאת, שפה שאף אחד לא מבין, רק הם את עצמם. יש להם הרבה “מעלות”. זה לא כמו מרוקאי = עצבני, פרסי=קמצן,  רומני=גנב… גרוזיני, יש לו כפי שהזכרנו קודם, המון נקודות תורפה ליצירת בדיחות על גרוזינים: מסריחים, מרובעים, שיני זהב כמו שאמרנו קודם, יחד עם: טיפשים, מסריחים לא מתקלחים, שעירים בטירוף, לא שרדו את האבולוציה, נשארו גורילות, בריונים… בקיצור, לא חסר בדיחות על גרוזינים.

אז לפני שאנחנו נכנסים לעניין הבדיחות הרציניות יותר על גרוזינים, זוכרים את אותו ילד מאותה שכונה. היה בשכונה שלנו , גם גן של ילדים גרוזינים, זו היתה הכיתה הטיפולית, גן לילדים עם הפרעות מיוחדות…. מה הגננת היתה שרה להם ??   “ידיים למעלה על הבלטה…” 

בדיחות על גרוזינים יש הרבה וכולן קורעות …אבל חייבים להזהר לא לספר אותן לגרוזיני. אלא אם מתכוונים ממש להתאבד…. לגרוזינים אין רגישות פיסית, הם ישר מנחיתים את הזרוע שלהם וכבר אתה מרגיש איזה לום ברזל או מחבט ענק נוחת עליך…. אם שרדת את הסירחון שיותא להם מבית השחי כשהרימו את היד,  אבל הם מאוד רגישים כלפי עצמם…. אולי כמו המרוקאים… אבל יותר בריונים. אז בזהירות בבקשה!!

אנו מזמינים אתכם להיכנס באתר הבדיחות שלנו, כאן בתפריט עדות ולצחוק על העדה המצחיקה ביותר: גרוזינים. הם עצמם אפילו לא מבינים כמה שהם מצחיקים. אוהבים אותם , אבל לא כיף לשהות בחברתם… מה נאמר… הם לא כל כך אוהבים מים וסבון… בגלל זה, דיאטנים מבקשים מהגרוזינים להתקלח לפני הפגישה עימם, רק המקלחת מורידה מהם 3 קילו של לכלוך מצטבר….

בדיחות על גרוזינים הן בדיחות בדרך כלל קצרות, נקודות אופי לגרוזיני או גרוזינית טיפוסי/ טיפוסית, כיף לקרוא אותן, קשה לכתוב עליהם סיפורים ארוכים…

אז הנה עוד סיבה בשבילכם לקרוא את הבדיחות על גרוזינים, הן פשוט קצרות. לא לבעלי סבלנות ארוכה. קוראים שורה, צוחקים, עוברים לשורה הבאה…

אז מכאן ויאללה, קראתם גם ככה יותר מדיי, תתחילו עם  הבדיחות על גרוזינים….