בדיחות על פולנים

בדיחות על פולנים

אמנם הגעתם ללשונית בדיחות על פולנים אבל בואו נודה באמת המצחיקה – הבדיחות על הפולנים הן בעצם בדיחות על פולניוֹת (עם הרבה פולניוּת בדם). כי מה שמצחיק פה זו התכונה הפולנית שמשלבת רחמים עצמיים, יצירת רגשי אשם ונדנוד חסר פשר ואינסופי. חומר מעולה לכל בדיחה שהיא. וכזה חומר מספקות, ברור לכולנו, רק נשים בעלות התכונות הנ”ל שזה אומר – פולניוֹת.

אם כבר בדיחות על פולנים הכי הארד-קור זה בדיחות על אמהות פולניות, נכון? אז קחו בדיחה על אמא פולניה. לא משנה מאיזו עדה –

גבר מבוגר מתקשר לאמא הפולניה שלו. “מה שלומך, אמא?” תוהה הגבר. “אוי”, נאנחת האמא, “אני חלשה מאוד. לא מרגישה כל כך טוב”. “מה קרה לך?” שואל הבן את אימו. “לא אכלתי כלום כבר שלושה וחצי שבועות”, עונה האם. “אוי ואבוי אמא, למה? את חולה?” שואל הגבר. עונה האם: “לא, פשוט לא רציתי לדבר איתך בפה מלא כשתתקשר”.

אומרים שפולניות הן קרות. מה קרות? קפואות. אז אומרים. הפולניות שאנחנו מכירים מציגות לעולם חום ולהט עצומים אבל באיפוק. איפוק מתאים לפולניות (וגם לפולנים, זה ברור) והוא גם, זה ידוע, הולך מעולה עם גפילטע פיש. עכשיו, אם כבר מזכירים מאכלים פולניים אז בדיחות על פולנים הן בעצם דרך מעולה לדיאטה. כשחושבים על זה אפשר לכתוב על הדבר פטנט – קרא 4 בדיחות על פולנים שמדברות על אוכל של פולנים לפני כל ארוחה והנה לך איבוד מוחלט של כל חשק לאכול. ומילא חשק לאוכל, בתכלס קריאת ארבע בדיחות על פולנים לפני כל פעילות שהיא תוציא לכם את החשק לעשות את מה שהייתם אמורים לעשות באופן גורף. או שבעצם, במחשבה שנייה, בדיחות על פולנים (בהנחה שאתם לא פולנים, ואם כן – תנחומיי) מאירות באופן חדש את חייכם וצובעות אותם בצבעים עליזים במיוחד – כי מה יכול להיות יותר אפרורי מחייהם של הפולנים החביבים?!

ובעניין של צבעוניות – כולם יודעים שאת התקרה רוצה הפולניה לצבוע בבז’ ושלתובנה הזו היא מגיעה בכל פעם שהיא מקיימת יחסי מין סוערים שכובה על גבה בלי לזוז ומהרהרת בעיצוב הבית (כפי שכולנו נוהגים בזמן סקס). ביקור בלשונית בדיחות על פולנים יניב עוד שלל מידעים מלהיבים לא פחות. מובטח לכם! אז יאללה. אתם לא סקרנים לדעת באיזה צבע רוצה הפולנייה לצבוע את ארונית הנעליים???